Judecatori la CURTEA DE APEL ALBA IULIA

Read Time4 Minute, 40 Second
CURTEA DE APEL ALBA IULIA

1 iunie 2015

     
Nr.Crt. NUME PRENUME
BĂNCILĂ ANDREI DORIN
CISMARU MONICA MARIA
CLONTA MARIANA CLAUDIA
COJAN MIHAELA FLORENTINA
COJOCARU CARLA – MARIA
CORAŞ LEONTIN
COVACIU MARIA ELENA
DAVID DIANA BIANCA
DEHELEAN LAURA-MARIA
DORIANI ANA
DRAGOE ŞTEFANIA
DURBACĂ NICOLAE
FARCAS MONICA FELICIA
FIT CARMEN CORINA
FLOREA MARIETA CAROLINA
GHERMAN LUCIAN IOAN
GHITOAICA ILEANA DANA
HANCĂŞ EMIL ADRIAN
IONESCU MARIUS IONEL
IRIMIE MARIUS CORNEL
KERESZTES MARIA
LODOABA ALINA
MARCU STANCA – IOANA
MARGINEAN LETITIA DANIELA
MERCA GABRIELA MIHAELA
MOCAN AURELIAN GHEORGHE
MAN MARIOARA CECILIA
MOCAN LIVIA DANIELA
MOTOLEA MARIUS AUREL
NANEA MARIANA NICOLETA
NEAMTIU ANCA ALEXANDRINA
NICOARA CRISTINA GHEORGHINA
NOŞLĂCAN MIRCEA
ODAGIU GHEORGHE – LIVIU
PAŞTIU ALEXANDRA IULIANA
PETRAŞCU OANA – MARIA
POP FLORINA IONELA
POP MIRELA CĂTĂLINA
POPESCU GILICA
PURA ANCUŢA
STÂNGĂ OLIMPIA MARIA
STOICA MANUELA CORINA
ŞERBAN MĂDĂLINA
TITIAN DANA
TRIF SANDA
VESA NICOLETA MANUELA
       TRIBUNALUL ALBA (din raza Curţii de Apel Alba Iulia)
Nr.Crt. NUME PRENUME
ARION BLANCA ADELA
BISU PREDAN GEORGETA
BUTA BOGDAN MARIUS
CHICHIŞAN ARTEMIS SIMONA
CHIRIAC DRAGOS SEBASTIAN
COSTEA MONICA CRISTINA
CRĂCIUN DANIELA SORINA
CROITORU CARMEN
DAMIAN LIVIA
FONOAGE CAMELIA ILEANA
FULEA MARIA ELENA AURELIANA
GASPAR ELENA DANIELA
GROZAV ADRIANA MARIA
ILIESCU GEORGETA
IOSA SILVIA
LUPE CARMEN
LUPEAN HADRIAN
MENCHIU MARIUS IOAN
MUNTEAN GIANINA CRISTINELA
MURESAN CORNELIA
PASCARU PAG ELENA LUCIA
POLEAC MIRELA SORINA
POP AURELIU CLAUDIU
SIMA DIANA MARIA
SIMION ILEANA GABRIELA
SÎRBU FLORIN
ŞCHIOPU FLORICA
ŢÂMPEA TEODORA – MARIA
TOTH ŞTEFAN OVIDIU
VALUCH LUMINITA
JUDECĂTORIA ALBA IULIA (din raza Tribunalului Alba)
Nr.Crt. NUME PRENUME
BIC DENISA MARIA
CĂBULEA OANA BIANCA
COTEA FELICIAN SERGIU
CREŢA MARIA – OFELIA
CRISTEA HORIA DORIN
DRAGOŞ NICOLETA EMILIA
GLIGOR GABRIELA FLORENTINA
HORVAT EMILIA LAVINIA
MARA GEORGE MARIUS
MENCHIU DENISA FLAVIA
PLEŞA DIANA ELISABETH
SALCU – POP IOANA CRISTINA
SÎRBU ANA-DANIELA
TEODORESCU ANA FELICIA
JUDECĂTORIA CÂMPENI (din raza Tribunalului Alba)
Nr.Crt. NUME PRENUME
BERLAD ANCA
COZMA VIOREL DAN
DANCIU STEFAN CORNEL
JUDECĂTORIA AIUD (din raza Tribunalului Alba)
Nr.Crt. NUME PRENUME
EPURE DENIS CRISTINA
FILIMON ELENA ADRIANA
FILIP LUMINIŢA MARIA
MITRICĂ VIORICA
PRICINĂ CONSTANŢA
ROMAN MIHAI
VASILE MARIA LUMINIŢA
  JUDECĂTORIA BLAJ (din raza Tribunalului Alba)
Nr.Crt. NUME PRENUME
BRĂDOSU ADRIANA – BIANCA
DORDEA ALINA MARIA
FOLEA CAMELIA
ONIGA DIANA
  JUDECĂTORIA SEBEŞ (din raza Tribunalului Alba)
Nr.Crt. NUME PRENUME
MĂRCUŞ ANA – MARIA
MUNTEAN MARIA ROXANA
RĂZĂILĂ CARMEN SIMONA
RUSU LAURA
  TRIBUNALUL HUNEDOARA (din raza Curţii de Apel Alba Iulia)
Nr.Crt. NUME PRENUME
AXINTE LUMINIŢA MARIOARA
BADISTRU ELLA CRISTINA
BOCŞAN DUMITRU
BOLOLOI MIHAELA SIMONA
BULIGAN MIHAELA LILIANA
BUZDUGEANU CRISTINA
CĂLĂRAŞU CRISTINA VIOLETA
CONTA MIHAELA –AURELIA
COREGA ADRIAN DUMITRU
CREŢU ANDREEA
DRAGAN IOAN
DRAIA VIOLINA FLOAREA
DUCA CORINA MARIANA
FILIMON CORNELIA
GORON MARIA
GROZAVESCU ANUTA
IACOB MARINELA
IANOŞI MIRELA
IFTIMUS ADINA-CAMELIA
IOJA IOAN EUGEN
MARCU LIVIU MARCEL
MORCAN IOSIF
MUGESCU VIORICA ADRIANA
NEGREA-DRUCAN GHEORGHE DANIEL
NEMEŞ IOAN
ROGOVEANU ION
RONCIOIU CRISTINA ROBERTA
SABAU DORINA
SAVA IOAN ADRIAN
STANCIU ANCA LUCIA
TĂNĂSESCU IRINA
TIMIŞAN CARMEN MIHAELA
VOROVENCI ANCA- ELENA
  JUDECĂTORIA DEVA (din raza Tribunalului Hunedoara)
Nr.Crt. NUME PRENUME
ARSENIE RALUCA-ELENA
BOGDAN ANA ELENA
CIBIAN GINA MONICA
CONTA FLAVIUS DACIAN
FODOR PETER
HOLHOŞ MARIA ANA
MAROTINEANU REMUS
MIHAIL CRISTINA MARIA
NEGREA-DRUCAN PETRONELA
PETRESCU ALEXANDRA LUMINI’A
POPESCU DANIELA
PUŞCAŞU VOICU IONEL
ŞORTAN DELIA MIHAELA
TIMOFTE MARIA – NICOLETA
URSU GABRIELA MARIA
VOINEA SEBASTIAN
ZEREŞ ALEXANDRU FLORIN
  JUDECĂTORIA HUNEDOARA (din raza Tribunalului Hunedoara)
Nr.Crt. NUME PRENUME
CORDUNEANU NICULINA
COSTANTEA RAVECA LOREDANA
COZI ADINA
FLORINCAS GHEORGHITA
HERCIU CRISTINA DANIELA
TRANDAFIR GABRIELA
  JUDECĂTORIA PETROŞANI ( din raza Tribunalului Hunedoara)
Nr.Crt. NUME PRENUME
ANASTASIU ILEANA
ANDRONACHE MARIUS-CONSTANTIN
BALAURE IONELA SIMONA
BÎSCĂ CAMELIA ALINA
CURUIA CRISTINA IULIANA
DAVID GIANINA VIORICA
DINU ALEXANDRU
GOLGOTIU VOINA-MARIA
IONESCU ELENA-GEORGIANA
ITUL CARMEN RIBANA
MĂNOIU-OLARU ALINA-RALUCA
MIHAILESCU CERASELA VIOLETA
MILITARU LAURENŢIU
MILITARU MARIANA-OTILIA
MORCOV CRISTINA
PETROI IONELA ROXANA
PONYICZKY GABRIELA
   

JUDECĂTORIA BRAD(din raza Tribunalului Hunedoara)

 

Nr.Crt. NUME PRENUME
PAUN CORINA DANIELA
ROGOVEANU MONICA
STOICA MARIAN BOGDAN
   
  JUDECĂTORIA HAŢEG (din raza Tribunalului Hunedoara)
Nr.Crt. NUME PRENUME
MIHAILA CARMEN-NICOLETA
SABAU OLGA-MELINDA
ZGREABĂN ELVIRA
     
  JUDECĂTORIA ORĂŞTIE (din raza Tribunalului Hunedoara)
Nr.Crt. NUME PRENUME
FLOREA NAPOLEON
ROTARU DORIANA
TUDOSIE MARINA
 

 

 

 

 

TRIBUNALUL SIBIU (din raza Curţii de Apel Alba Iulia)

   
Nr.Crt. NUME PRENUME
ANDREI VICTORIA
BARBU DANIELA MARIOARA
BOCA ELENA
BREBENEL ALEXANDRA
BUTIUC CONSTANTIN
CZIKA DANIELA MARIA
DEJUGAN MARIA
DUMITRACHE VIORICA CLAUDIA
DUMBRĂVEAN ELENA
FLOREA ELENA
GEORGICA CARMEN ELENA
HAGEANU CRISTINA CODRUTA
LAPADAT DANIELA RODICA
LUCA DANIELA TEOFILA
MARCU TATIANA
OPRIS MARIA
POMANĂ FLORIN
POPA CARMEN MARILENA
POPA LAURA ROXANA
POPESCU LAURA AURELIA
RADU SIMONA
RUSU MARCEL IOAN
SAVU RALUCA ANAMARIA
SEBEŞAN ANDREI VLĂDUŢ
SOMANDRA DUMITRU
STANESE ANDREIA LAURA
TRIFAN DAN RADU
VERZA ILIE
  JUDECĂTORIA SIBIU ( din raza Tribunalului Sibiu)
Nr.Crt. NUME PRENUME
BÂRSAN CARMEN ELENA
CHEŢAN COSMINA MITRUŢA
DECĂ IULIA ANDREEA
DINCĂ ADELA CORNELIA
DINCĂ DIANA
DRAŞOVEANU CORINA IONELA
FĂLĂMAS NICOLAE
FILIP LARISA ANDREEA
FILIP VIRGILIU CEZAR
GREISSING DIANA CRISTINA
HANCĂS MIRELA
JUMUGĂ VALENTIN
LAZĂR BIANCA MARIA
LAZEA ANDRA GEORGETA
LUCUŢA ADINA MIHAELA
MORAR – OPRISIU MARIA
OLAN LAURA ELENA
OLARIU LILIANA MARIA
PALTINEANU MARIA
PIROS FLORICA TANTA
RADU SIMONA
SANTAI ANDA
TURCU MONICA MIOARA
VADEANU FLORIN
ZĂBAVĂ OANA MARIA
   

JUDECĂTORIA MEDIAŞ (din raza Tribunalului Sibiu)

Nr.Crt. NUME PRENUME
ANCHIDIN ADRIANA
ANCHIDIN LIVIU
BAIESIU MIHAELA CRISTINA
HANES ONISIE
MADARASI-PAP CARMEN
OLTEAN GABRIEL – ARGHIL
OLTEANU DANIELA
SUCIU DANIELA IOANA
VISA ELENA LILIANA
VISA IOAN
ZOLTAN MIRELA
  JUDECĂTORIA AGNITA (din raza Tribunalului Sibiu)
Nr.Crt. NUME PRENUME
NISTOR ANDREI
POTÂRNICHIE FLORIN
  JUDECĂTORIA AVRIG ( din raza Tribunalului Sibiu)
Nr.Crt. NUME PRENUME
MAZILU MARIUS IOAN
MUNTEAN CODRUŢA – ELENA
VEŞTEMEAN ALINA IOANA
VÎLCU NATALIA PETRONELA
  JUDECĂTORIA SĂLIŞTE (din raza Tribunalului Sibiu)
Nr.Crt. NUME PRENUME
DINESCU ANDREEA ANGELICA
DUMITRACHE MIOARA CRISTINA
VACARU SORA ELENA SIMONA
VULCAN MARIA

Sursa: Consiliul Superior al Magistraturii

By

Robert Williams

Editor in Chief

News24.7WorldPress

About Post Author

Robert Williams

Related Posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: