Judecatori la Curtea de Apel Bucuresti

Read Time18 Minute, 45 Second
CURTEA DE APEL BUCUREŞTI

1 iunie 2015

     
Nr.crt. NUME PRENUME
1. ANCUŢA ILEANA MIHAELA
2. ANDRAŞ MIHAELA RALUCA
3. ANGHEL DOINA
4. ARBĂNAŞ PETRICĂ
5. ARJOCA DANA-SIMONA
6. AVRAM AURICĂ
7. BADEA MĂDĂLINA
8. BADEA MIOARA
9. BALACI CARMEN CONSTANŢA
10. BAJAN ADRIANA – ELENA
11. BAJAN VASILE
12. BĂDESCU IRINA RALUCA
13. BĂLAN CARMEN IOANA
14. BARNA – PRISACARU MIHAELA -IOANA
15. BEJENAR MELANIA
16. BÎCU VASILE
17. BÎNĂ DANIELA ADRIANA
18. BODEA ADELA COSMINA
19. BOGATU ELENA DANIELA
20. BOGDAN CAMELIA
21. BRĂTUIANU ANTONELA CĂTĂLINA
22. BUCULEI ALINA PETRUŢA
23. BULANCEA DIANA MAGDALENA
24. BURNEL OANA
25. BUZEA IOANA
26. CĂLIN DRAGOŞ ALIN
27. CANACHEU CLAUDIA MARCELA
28. CARPEN RALUCA IOANA
29. CEAUŞESCU MARIA
30. CIOATĂ ANDREEA
31. CIOBANU CORINA
32. CIOCEA MIHAELA-LĂMÎIŢA
33. CIOLCĂ MARILENA IULIANA
34. CÎRJAN RALUCA MARIA
35. CÎRNARU SIMONA ELENA
36. CIRSTOIU VERONICA
37. CMECIU ŞTEFAN CIPRIAN
38. COMŞA CARMEN-GEORGIANA
39. CONSTANTIN NICOLETA IOANA
40. CONSTANTINESCU F. MARIANA
41. CONSTANTINESCU M. MARIANA
42. CONSTANTINESCU CONSTANTIN LUCHIAN
43. CORBOŞ ADINA
44. CORNEA MARIA SPERANTA
45. COSTACHE ELENA RALUCA
46. COSTINIU VIORICA
47. COTOROGEA IONELA ALINA
48. CRAIU CRISTINA CARMEN
49. CRAIU IULIA
50. CRINGASU LILIANA
51. CRISTEA BOGDAN
52. CRISTIU-NINU LUMINITA
53. CROITORU STELUŢA MIRELA
54. DAVIDOIU GEORGIAN
55. DANCIU MIRELA
56. DĂESCU CORINA CORNELIA
57. DINESCU ANAMARIA LAURA
58. DOBRANISTE LIVIU-CORNEL
59. DOLACHE DAMIAN
60. DONŢETE DANIEL
61. DRAGAN IONELIA
62. DRĂGHICI DANIEL MARIAN
63. DUCA MARIA VIOLETA
64. DUMINECĂ VIRGINIA FLORENTINA
65. ENACHE DANIELA GEORGETA
66. FARMATHY AMELIA
67. FARMATHY GHEZA ATTILA
68. FĂGET LIVIU EUGEN
69. FILIP PAVEL
70. FLOREA IONEL
71. FLOREA BURGAZLI DIANA
72. FLORESCU GEORGE BOGDAN
73. FLORESCU CRISTINA MARIA
74. FLORESCU GABRIELA
75. GAGESCU RISANTEA
76. GANU ANA MARIA
77. GĂINĂ CARMEN VERONICA
78. GĂINĂ IONUŢ CRISTIAN
79. GAVRIŞ DUMITRU MARCEL
80. GHICA ALINA NICOLETA
81. GHIŢĂ CIPRIAN ALEXANDRU
82. GLODEANU MIHAELA
83. GLODEANU ROMEO
84. GRĂDINARU DANIEL
85. GRĂDINARU IANINA BLANDIANA
86. GRECEANU ALESSANDRA -GIUSEPINA
87. GRECU MĂDĂLINA ELENA
88. GRECU RUXANDRA
89. GRIGORE DANIELA FLORELA
90. GROZESCU AURELIA MIHAELA
91. GURANDA GEORGETA
92. GUŢĂ CRISTINA
93. HARABAGIU LIZETA
94. HORTOLOMEI MARIANA
95. HOLBAN MADALINA-IOANA
96. HORTOLOMEI VICTOR
97. IACUBA MIHAELA ANGELICA
98. IGNAT SILVIA GEORGIANA
99. ILEA CĂTĂLINA GABRIELA
100. ILIE CAMELIA MARIA
101. ILIE MARI
102. ILIE NADIA RALUCA
103. ION-TUDORAN CORNELIU BOGDAN
104. IONIŢĂ CRISTINA NICOLETA
105. IORGULESCU LILIANA
106. IRIMIA CRISTINA –MARIA
107. ISPAS MARIUS CRISTIAN
108. IVĂNESCU GABRIEL FLORIN
109. IURA ELENA VERONICA ANDREEA
110. JABRE AMER
111. LEARCIU STERE
112. LUDUŞAN MANUELA
113. LUPASCU DAN
114. MANOLE DIANA
115. MARCHIDAN ANDREEA
116. MATEI DOREL – GEORGE
117. MEDIAN ANCA MIHAELA
118. MIHALCEA DOINIŢA
119. MIHALCEA MIHAI ALEXANDRU
120. MILITARU IONUŢ
121. MIRANCEA DUMITRU
122. MÎNERAN MIHAELA
123. MOISĂ CRISTINA MARINELA
124. MORARU DANIELA LAURA
125. MOROŞANU RALUCA
126. MOŞNEAGU ALINA PETRONELA
127. NEACŞU SIMONA GABRIELA
128. NEDELCU ANTONETA
129. NEGOESCU GÂNDAC MIHAI ANDREI
130. NEGULESCU CARMEN MIHAELA
131. NICOLESCU ALIN SORIN
132. NICULESCU MONICA
133. NIEMESCH OANA CRISTINA
134. NIŢĂ MIHAELA
135. NIŢU PETRONELA IULIA
136. NOLDEN NICOLETA
137. OANCEA MARIA DALINA
138. OLTEANU CRISTIAN
139. OPRIS ELENA DANIELA
140. ORĂŞEANU BOGDANA- ALINA
141. PAVELESCU SILVIA
142. PĂNESCU EUGENIA ALINA
143. PANIOGLU DANIELA
144. PĂTRAŞ BIANCA LAURA
145. PATRASCU HORATIU
146. PENA FĂNICA
147. PERJARU MIRELA MONICA
148. PETRE MAGDALENA
149. PETROVICI CRISTINA
150. PICIARCA DUMITRITA
151. PODAR VIOREL-ADRIAN
152. PODARU CORINA
153. POGORAN OANA DANIELA
154. POHRIB ALINA
155. POP ADRIANA-ROUA
156. POPA ION
157. POPA ILEANA GABRIELA
158. POPESCU IULICA
159. POPESCU MARIANA
160. PREDA COSMIN FLORIN
161. PRELIPCEAN IULIA- NICOLETA
162. PRICOPE PAUL
163. PURIGIU FLORIN
164. RADOI ELENA -SIMONA
165. RADU IONEL
166. RADU ADINA ADRIANA
167. RĂDUINEA BENONE ALIN
168. RĂDULESCU MĂDĂLINA GABRIELA
169. RICHIŢEANU NĂSTASE OVIDIU
170. ROŞU ELISABETA
171. ROŞU PETRE
172. ROTARU FLORENTINA -GABRIELA
173. SAVONEA LIA
174. SCHEAUA MARIA CRISTINA
175. SCROB BIANCA ANTOANETA
176. SEVERIN DANIEL GHEORGHE
177. SINGH IOANA
178. SÎRBU GEORGETA
179. SPÎNU OVIDIU
180. SPRÎNCEANĂ CAMELIA MIOARA
181. STAN MONICA MIHAELA
182. STANCIU ELENA MELANIA
183. STATE UNGUREANU ANA MARIA
184. STEGARU GEORGETA
185. STOICA LUMINIŢA CRISTINA
186. STRÎMB CODRUŢA
187. SUCIU RALUCA ALINA VIRGINIA
188. ŞALAR FELIX – LUCIAN
189. ŞTEFAN ALINA DIANA
190. ŞUŢU ALINA
191. TARNA SILVIA
192. TIRICĂ ILEANA RUXANDRA
193. TOCAN ISABELLE
194. TOMA CLAUDIU-MARIUS
195. TOMA DANIELA ADRIANA
196. TOMESCU ANDREEA DORIS
197. TRĂMÎNDAN CRINA BIANCA
198. TRANCĂ ANA MARIA
199. TUDOR GEORGIANA
200. UDREA ELENA LUISSA
201. UNGUREANU DOINA
202. UTA LUCIA
203. UZLĂU ANDREEA SIMONA
204. VALAN AGLAIA
205. VADUVA DUMITRU
206. VINTANU GABRIELA
207. VINTILA MIHAELA
208. VIŞAN DOINA
209. VIŞOIU EMILIA – CLAUDIA
210. VLAD DECEBAL CONSTANTIN
211. VLADU RAMONA MARIA
212. VOICAN ANDREEA SILVIA
213. VOINA VICTOR IONUŢ
214. VOINESCU BOGDAN FLORIN
215. ZAHARIA ANAMARIA LUCIA
216. ZECA DORINA
217. ZIDARU GHEORGHE LIVIU
TRIBUNALUL BUCUREŞTI ( din raza Curţii de Apel Bucureşti)

 

Nr.crt. NUME PRENUME
1. AFRĂSINIE MĂDĂLINA
2. ALBEANU CLAUDIA -TITELA
3. ALDEA MIOARA
4. ANDONE BONTAŞ AMALIA
5. ANDREI CLAUDIU – IONUT
6. ANDREI LAURA -MARINA
7. ANDRIESCU VLAD
8. ANDRIOAEI CORNELIU LUCIAN
9. ANTON IOANA ANTONIA
10. ARDELEANU CRISTINA
11. ASĂNICĂ ANDRA MONICA
12. AVRIGEANU ELENA
13. AXÎNTI CĂTĂLIN
14. BĂDOIU CĂTĂLIN- GABRIEL
15. BĂDOIU ENRICA -ANDA
16. BĂLĂCEANU LILIANA
17. BĂLĂNESCU MIHAI
18. BĂLAN IONICA
19. BAN MIORIŢA
20. BĂRGAN MIHAELA CLAUDIA
21. BĂTRÂNU NICOLETA
22. BÎRLOG ANDREEA MĂDĂLINA
23. BELOIU ALINA- DANIELA
24. BIVOLARU ŞTEFANIA IRINEL
25. BLIDARU MATEESCU ELENA
26. BOGDANESCU MADALINA-MARIA
27. BOJINCĂ ELENA ADINA
28. BOMBOŞ ANA OTILIA
29. BOSIE LAURA NICOLETA
30. BRATU DANIELA CONSTANŢA
31. BRATU MARIA ADRIANA
32. BUDALĂ CRISTINA ANDREEA
33. BUDULAN ROXANA TĂSICA
34. BULGARU LAVINIA MAGDALENA
35. BUMBULUT ANCA STELA
36. BURICEA CRINA LILIANA
37. BUŞCĂ AMELIA RALUCA
38. BURTESCU AURORA MARIA
39. CALCIU LUMINIŢA
40. CĂLIN ROXANA MARIA
41. CĂLINESCU DANIELA
42. CĂZĂNESCU MIRUNA IOANA
43. CESLEA NICOLAE ALEXANDRU
44. CHIRIAZI LIVIA GEORGETA
45. CIOBOTARU SORINA
46. CIOBOTARU EDUARD CRISTIAN
47. CIPARIU MONICA CLAUDIA
48. CIUPERCĂ LILIANA
49. CÎRCIUMARU MIHAELA LAVINIA
50. CÎRSTEA FLORINA IZABELA
51. COMAN ADELA
52. COMAN CRISTINA DANIELA
53. CONSTANTIN GRATIELA-MONICA
54. CONSTANTIN MARINO MARIN
55. CORBU GEORGIANA CORINA
56. CORNEA ADINA
57. COSMA ADINA
58. COSMA CARMEN
59. COSTACHE ANTONELA ANE-MARY
60. COŞĂREANU ELENA DANIELA
61. COZAN RALUCA ELENA
62. CRIŞAN SOFIA SÂNZIANA
63. CUCU CRISTINA
64. CUZUC MIHAELA
65. DIKO DANIELA –MIHAELA
66. DIMULESCU GABRIELA
67. DOGARIU NICOLETA
68. DRAGOMIR LUISA EMANUELA
69. DRAGU MIHAELA ALINA
70. DRĂGUŞANU IOANA
71. DRĂGUŢESCU MIHAI -PANTELIMON
72. DUDU DANIELA ANICA
73. DULGHERU EMANUELA
74. DUMITRESCU MARIA OANA
75. DUŢU LILIANA CĂTĂLINA
76. ECXARCU – HARFAŞ ANDREEA LAVINIA ERSILIA
77. ENACHE TEODORA ADRIANA
78. FARCAŞ ŞURPANU CRISTINA
79. FIŢIGĂU VASILE ION
80. FLOREA CRISTINA MIHAELA
81. FLORESCU ELISABETA
82. FRUNZĂ LUCIA IOANA
83. FULEA IOANA VIOLETA
84. GALEA RALUCA ELENA
85. GALIŞ ADRIANA VERONICA
86. GARGALE ANASTASIA
87. GAROFIL ANA MARIA
88. GAVREA LONETA HONORINA
89. GAVRIS MARILENA- VERONICA
90. GADI LINDA IULIA
91. GHEORGHE BRINDUSA ELENA
92. GHEORGHE CARMEN LILIANA
93. GHERGHEŞANU IRINA ALEXANDRA
94. GHERGHEŞANU PETRICĂ
95. GHINDAR LIDIA DANIELA
96. GHITA ECATERINA-LUCIA
97. GHIUGAN IONELA – MARIANA
98. GIORGESCU OVIDIU
99. GIURCA TEODORA
100. GOGESCU PARASCHIVA
101. GOHOREANU CARMEN ALINA
102. GONGONE ANDREI FLORIN
103. GULUŢANU ALINA NADIA
104. GURĂU IONELA CLAUDIA
105. GUTU MANUELA AURORA
106. HARAGA CRISTIAN
107. IACOB CONSTANTINA -CORALIA
108. IACOB ELENA TEODORA
109. IACOB MARCELA MARTA
110. IFRIM GIANINA GEORGIANA
111. ILIESCU CARMEN ELENA
112. ILINA CRISTINA
113. ION IONELA
114. ION CHIRIŢĂ LILIANA
115. IONITA PETRONELA
116. IORGUŢĂ GEORGIANA DOINA
117. IVAN STELA FLORENTINA
118. JABRE CECILIA
119. JDERU CLAUDIA
120. LARION IULIANA MĂDĂLINA
121. LAZĂR FLORICA
122. LUPU MIRUNA – IULIA
123. MALALIU MIHAI-ANDI
124. MANEA CĂTĂLIN DĂNUŢ
125. MANEA IULIA-LACRAMIOARA
126. MARASOIU NICOLETA
127. MARCU ROZA
128. MARINESCU DANIELA IULIANA
129. MATEESCU ANA -MARIA
130. MATEESCU ANDREEA FLORINA
131. MATEI VIORICA SIMONA
132. MEAUCĂ MIHAELA
133. MIHAILESCU STELIANA
134. MIHEŢ DARIA ISABELA
135. MIREA ECATERINA- MARIANA
136. MLADIN GOLEA MANUELA –CARMEN
137. MOCANU ELISABETA
138. MOISE ROBERT EUGEN
139. MOISESCU CONSTANTA
140. MONCEA MARIANA
141. MOSOR ROXANA
142. MUNTEANU LIGIA RALUCA
143. MURARIU DENISA
144. NĂSTĂSIE NICOLETA MIRELA
145. NEACŞU GEORGETA MARILENA
146. NEAGOE MONA-LISA
147. NEDELEA ROXANA
148. NESTOR RAUL ALEXANDRU
149. NICA MONICA
150. NICULAE RODICA
151. NINU IONICA
152. NISTOR FLORELA
153. NITU DANIELA – LUMINITA
154. NIŢU DOINIŢA LUMINIŢA
155. OPREA CĂTĂLIN VASILICĂ
156. OPRIŢA STELIANA
157. PAICU MIHAELA
158. PANAIT IULIAN
159. PANAITE JITIANU ELENA
160. PARASCHIV AURORA
161. PARVU IOSEFINA
162. PAUN SANDA
163. PAVAL CARMEN – IULIANA
164. PĂUN ELENA
165. PETRESCU PETRONELA SIMONA
166. PETROVAN LILIANA
167. PIRVU MAGDALENA
168. PÎSLARU SIMONA MARICELA
169. PLĂCINTĂ MARIA DESPINA
170. PLESA LAURA ELENA
171. POP CAMELIA MARIA
172. POPA ELENA ANETA
173. POPA MONICA
174. POPA SEMIDA EMANUELA
175. POPESCU ALINA LOREDANA
176. POPESCU AIDA-OANA
177. POPESCU ALEXANDRU RĂZVAN GEORGE
178. POPESCU ANDREEA MIHAELA
179. POPESCU RODICA
180. POPESCU ANDREEA
181. POPOIU GEORGIANA ELENA
182. POSTELNICU LUCREŢIA ALBERTINA
183. PRISECARU ALINA IRINA
184. PUŞCAŞ ELENA
185. PUŞCHIN CORINA
186. PREPELIŢĂ NICOLAE
187. PRILOGAN CLAUDIA FLORINA
188. PRUJOIU VERONICA-ELENA
189. RADU CRISTINA RALUCA
190. RADU MIHAELA- LAURA
191. RADUCANU ANDREEA
192. RADUCU OLIMPIA LOUYSSE
193. RAMAŞCANU BEATRICE LENUŢA
194. RÎŞNOVEANU GABRIELA MIHAELA
195. ROLEA GABRIELA
196. ROSU ELENA
197. SANDU GHEORGHITA
198. SARU ANCA
199. SAVU RODICA
200. SAVIN VALENTIN
201. SCUTELNICU OANA ALINA
202. SECAN BOGDANA LIGIA
203. SEGA MARIUS-CONSTANTIN
204. SEGĂRCEANU DOINA
205. SEVERIN TATIANA LOREDANA
206. SÎRBU GABRIELA
207. STAICU IULIANA
208. STANCIU ION
209. STANCU MIRELA
210. STANCIU ROXANA
211. STROE ELIZA MAGDALENA
212. ŞIPOTEANU CLEOPATRA- IOANA
213. STEGARU MITU
214. STĂNCESCU MIHAELA
215. ŢAMBULEA ALINA GABRIELA
216. TANASESCU DANIELA-ILEANA
217. TARTAU IULIAN
218. TÂRŢĂU LUMINIŢA-SPERANŢA
219. TELECHI CORNELIA- MAGDALENA -BIANCA
220. TERCEANU GEANINA
221. TERCEANU VALERIU -MIHAIL
222. THEOHARI DELIA NARCISA
223. TOADER DANIELA
224. TOMA RALUCA ECATERINA
225. TUDOR ANA CORINA
226. TUINEA ANCA – VALENTINA
227. TUIU STEFANIA
228. UDANGIU RĂZVAN VIOREL
229. VĂCĂRUŞ STANCU
230. VASILACHE MARIA AURELIA
231. VASILATEANU FLORENTINA
232. VASILE CRISTEA MIRELA SIMONA
233. VASILESCU SORIN MIREL
234. VÎLCELEANU CRISTINA NICOLETA
235. VIŞAN ALEXANDRA
236. VIŞAN CRISTIAN ŞTEFAN
237. VIŞOIU SIMONA
238. VIZIRU CIPRIAN SORIN
239. VIZITIU ELENA LAURA
240. VOICULESCU ANCA-MAGDA
241. VOICA VALERICA
242. VOINESCU CARMEN MIHAELA
243. VRABIE ELENA LIVIANA
244. ZAMFIR ELENA
245. ZAMFIR MARIA
246. ZARAFIU SIMONA MARIA
247. ZGONDEA GHEORGHE TUDOREL
JUDECĂTORIA SECTORULUI 1 ( din raza Tribunalului Bucureşti)
 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. ADAM CONSTANTINA VERONICA
2. ALECU ROXANA DELIA
3. AMBROZIE SILVIA
4. ANCHIDIN ANDREEA
5. ANDREESCU ALINA
6. ANGHELESCU CARLA ALEXANDRA
7. BÎRSĂŞTEANU RALUCA
8. BOLLA SABINA IOANA
9. BRATU NICOLETA MONICA
10. BURLACU ROBERT CRISTIAN
11. BUŞULESCU ANDREEA
12. CHIRCU MĂDĂLINA
13. CIOBANU MIHAELA
14. COBÎSCAN ALEXANDRU
15. CONSTANTINOF MARIA ADELINA
16. CREŢEANU OLIMPIEA
17. DARI BOGDAN ALEXANDRU
18. DICU PETRE CRISTIAN
19. DINCĂ OCTAVIA MARCELA
20. DINESCU ADRIAN GABRIEL
21. DINU REBECCA ZINCA
22. FOCŞA RALUCA
23. GARABET LOREDANA
24. GĂNII RODICA
25. GHIŢĂ CRISTINA NICOLETA
26. HLIHOR IOANA CRISTINA
27. HUBERT IOANA
28. IFRIM STELIANA VALENTINA
29. IFTINCĂ – VOICU ANAMARIA
30. IONESCU-LUPEANU CRISTINA
31. JOIŢA MARIUS IULIAN
32. LEONTE IRINA ELENA
33. MADULARESCU EMILIA
34. MESTER ANDREA
35. MOISE LUIZA ECATERINA
36. NĂSTASE ADRIAN
37. NEŢOIU ELENA ANDREEA
38. OPĂRIUC VIRGINIA
39. ORZAŢĂ MARIA MANUELA
40. PANAITESCU – ALEGRIA CAMELIA
41. PĂCURAR ADRIAN
42. PĂTRAŞCU PAULA VASILICA
43. PĂDURARU DANA PETRINA
44. PERIANU RALUCA
45. PETRU MIRUNA ELENA
46. PINTEA ANDREEA – ALEXANDRA
47. PITULAC FLORENTINA MIHAELA
48. POP MONICA
49. POPESCU FLORINA ALINA
50. RADU BIANCA ELENA
51. RESTEANU EDUARDO
52. ROGOZ RAMONA OANA
53. ROTARU LIGIA
54. SANDU IOANA
55. STANCU MARIUS
56. ŞTEFAN CARMEN MĂDĂLINA
57. TATU GABRIELA
58. TUDOSE MIHAELA
59. ULMEANU PETRUTA
60. VASILE ROXANA IULIANA
61. VÎLCEANU ANCA LAURA
 
JUDECĂTORIA SECTORULUI 2 ( din raza Tribunalului Bucureşti)
 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. ARGHIR BOGDAN ALEX
2. BARCĂU ADRIANA DANIELA
3. BOERESCU CIPRIAN
4. BOGDAN IOANA
5. CIORGODA TOMA-FLORIAN
6. COJOCARU CRISTIAN-MIHAI
7. COMAN GEORGIANA
8. COPĂCIAN GEORGIANA OLIVIA
9. CREŢESCU ELENA
10. DAVID DANIEL MARIUS
11. DRECEA NADINA
12. DUMA ROXANA MIHAELA
13. FLOREA ECATERINA
14. GAVRILĂ DIANA ELENA
15. HOBINCU ALEXANDRA
16. HOTCA CRINA CORINA
17. IURA ELENA VERONICA ANDREEA
18. IVAN MIHAELA DORINA
19. IVĂNCIOIU FLORENTINA
20. MACARIE ADRIANA
21. MIHALI-VIORESCU LUCIAN
22. MILITARU EVDA SERENA
23. MÎNDRU LUMINIŢA MIRELA
24. MOISE MARIAN VIRGIL
25. OANCEA ADRIAN CĂTĂLIN
26. PAVEL MIRCEA-CATALIN
27. PĂUN ANDREI AUREL
28. PELIN OANA ELENA
29. PENA ANCA MARIA
30. PETRESCU VALENTINA LILIANA
31. POPESCU IOANA – ANDREEA
32. POPESCU IRINA GABRIELA
33. POPESCU MARIANA
34. PRISĂCARU MONA MARCELA
35. RIZESCU FLORINA
36. SIGMUND NICOLETA
37. STOICA ANCA-MARIA
38. STOICA MONICA – MIRABELA
39. TARI VLAD
40. UNCHEŞELU MARCELA ALINA
41. VÂRŞESCU CONSTANTA-MARIANA
42. VIOREL GEORGEANA
43. VIULEŢ LILICA
JUDECĂTORIA SECTORULUI 3 ( din raza Tribunalului Bucureşti)
 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. ANDRIEŞ DANIELA
2. ANGHELUTA IOANA
3. AVRAMESCU CLAUDIA-MONICA
4. BADIN TANIA-LOREDANA
5. CHIRITA MARINA
6. CHIŢOIU ADRIAN IOAN
7. CHIUJDEA DENIS BRINDUSA
8. COMAN GEORGETA
9. COROBANĂ CLAUDIU EDUARD
10. CRĂCIUN ALEXANDRINA ELENA
11. CRACIUNESCU CRISTIANA-MIHAELA
12. CRISTEA LAURA
13. CURTMAN NICOLETA
14. DÎRZEANU IULIAN
15. DUMBRĂVEANU ANDREEA – MARIA
16. DUNCA GABI GABRIELA
17. ENE MIRELA
18. FERENTZ VIORELA IYABELA
19. GALAŢANU NICOLETA
20. GEANTĂ MIHAI GEORGEL
21. ILIESCU ELENA-BIANCA
22. IVASCIUC ANA MARIA
23. LAZĂR DENISA FLORINA
24. LAZĂR IULIA ELENA
25. LEANCĂ SILVIA
26. LIVĂDARIU MARIA
27. LUCA ROZALIA CRISTINA
28. LUPULESCU GRIG-EMILIAN
29. MARIAN DIANA MARIA
30. MEHEDINŢEANU MIRELA
31. MIHAI ELENA ROBERTINA
32. MIHAI ANDREEA CECILIA
33. MINCĂ DIANA ELIZA
34. MITREA ADINA
35. MUSCALU MADALINA
36. PANAIT ALEXANDRA
37. PAŞCA CAMENIŢĂ SANDRA IULIA
38. PLEŞEANU OLIVIA DARIANA
39. POPA LIVIA MARILENA
40. STĂNCIOI DANIELA IOANA
41. STANOIU ADINA-NICOLETA
42. STEFAN FLORELA-CRISTINA
43. STOIAN MIHAELA
44. SUCIU RUXANDRA
45. TĂNASE ANDREEA
46. TODOSI DIANA GABRIELA
47. TUDOR ANDREEA CRISTINA
48. TUDOSE BADEA MARIUS
49. ŢOCU MARIA MAGDALENA
50. UMBRES ALEXANDRU
51. VARZARU MARIA – VIOLETA
52. VERCICAN ANA MARIA
53. VOINEA ANA – CORINA
54. VLADESCU LILIANA -MARIETA
55. ZAMFIR CATALIN-DORU
56. VĂCARU CLAUDIA IULIANA
JUDECĂTORIA SECTORULUI 4 ( din raza Tribunalului Bucureşti)
 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. ANDRIESCU ROXANA
2. BERNEA MIHAI
3. BRADU ANDREEA MIHAELA
4. CHIRITA – SANDU NICOLETA-MONICA
5. COLŢUNEAC CONSTANTINA
6. CONSTANTINESCU MINOLA
7. COZMA MIHAI-PAUL
8. CREŢEANU ANAMARIA
9. CRISTEA CRISTINA MARIA
10. DAHORE EUGENIA
11. DRĂGUŞIN CLAUDIU MARIAN
12. DUMITRESCU RALUCA ADRIANA
13. FAGET VERONICA
14. FELDIOREANU MARIANA
15. GIURCHITA DUMITRU-SILVIU
16. IONESCU ANDREEA
17. LASCU GABRIELA
18. MAZILU GABRIELA CRISTINA
19. MĂNESCU MARIA RAMONA
20. MIHĂIŢĂ FLORIN
21. MOTEANU IOANA-LUIZA
22. MOTOI CONSTANTIN DANIEL
23. PANTAZI FLORICA DANIELA
24. PĂTRAŞCU MARIUS
25. POPA CORNELIA
26. POPA-MOCANU IULIU-OTONEL
27. POPESCU CLARA MARIA
28. POPESCU LUCIAN -DUMITRU
29. POTCOAVĂ FLORIN MIHAI
30. PUTINTEI MIHAELA-OANA
31. RĂILEANU TOMA CĂTĂLIN
32. ROMAN ADRIAN
33. SÎRBU VERONICA
34. STANCIU ROXANA ELENA
35. ULARIU CONSTANTIN CLAUDIU
36. VÎLCEANU FLORIN
37. ZIDARU LORENA MIHAELA
JUDECĂTORIA SECTORULUI 5 ( din raza Tribunalului Bucureşti)
 
Nr.crt. NUME PRENUME
AGACHI DANIEL CIPRIAN
ANDREI MIHAELA-CAMELIA
APOSTOLICEANU ECATERINA -CARMEN
BIDIUTA OANA-GEORGIANA
CÎRSTEA ADELA
CORCOVEANU IULIANA-RODICA
COZMA MIHAELA-ROXANA
DRAGOMIR MARIAN IONUŢ
DUMITRESCU CRISTINA-SORANA
FINTA FABIOLA CORINA
FLEŞER ADINA MARIANA
GHICA ELENA-MIRUNA
13. GRIGORE DELIA CRISTINA
14. GROSU DANA IONELA
ILINA SERGIU – IONUT
IUGAN ANDREI VIOREL
LIMONA CLAUDIU- ALESSANDRO
LUCHIAN REBECA SILVIA
MAGDAŞ ALEXANDRA
MIHALAŞCU ANTOANETA MĂDĂLINA
MOISE CRISTINA LAURA
MURGOCI LUCA AURELIAN MARIAN
NICULESCU IONUT – ALEXANDRU
PANĂ ALEXANDRA RALUCA
PANDELESCU MARIELA CORNELIA
PĂSTOREANU ANA MIRELA
PUIU ANA MARIA
ROSEANU OANA – STELA
SANDU ANDREEA
SLUJITORU IULIA
SORESCU ELENA-VALENTINA
STĂTESCU ALEXANDRU-MARIAN
STOICA DANIELA DELIA
TĂNASE MIHNEA ADRIAN
TRAILA VICTORIA-ALINA
URSAN IULIA
VASILESCU ELENA – GINA
     
JUDECĂTORIA SECTORULUI 6 ( din raza Tribunalului Bucureşti)
 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. ANDREI GEORGETA
2. AXINTI NICOLETA
3. BELDIANU DIANA -CRISTINA
4. BÂREA BREZAE ALEXANDRA LUIZA
5. BOROI DANA
6. BOURCEANU VIVIANA
7. CARP DIMITRIE GHEORGHE
8. COJOCARU ADINA-ELENA
9. CONSTANTINESCU VICTOR HORIA DIMITRIE
10. COSTACHE IVANOV CRISTINA
11. CUCU ALEXANDRINA MARIANA
12. DIACONU DELIA CRISTINA
13. DINU BOGDAN JUSTIN
14. DOCHITA MIHAELA
15. ENE LAURA ELENA
16. EZER LAVINIA
17. GAVRILĂ BOGDAN
18. GRIGORE ADRIANA
19. GROZAV OCTAVIAN IONEL
20. MAGA SIMONA-SILVIA
21. MĂNESCU ALEXANDRA-SIMONA
22. MĂRICUŢOIU FLAVIA CRISTINA
23. MECEANU CONSTANTIN CRISTINEL
24. MUNTEANU VERONICA
25. MUNTEANU IONELA DANIELA
26. SECOTĂ IULIANA GEORGIANA
27. SÎRGHI RUXANDRA
28. STEFAN CLAUDIA-CONSTANTINA
29. TOMA ELENA-ALINA
30. TOMA IOANA LAURA
31. TRANDAFIR FLORINA ALEXANDRA
32. VOICU SANDINA
TRIBUNALUL ILFOV ( din raza Curţii de Apel Bucureşti)
 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. AIONESE NADIA
2. ANTONESCU LOREDANA GEANINA
3. BĂDIŢĂ PETRE VALENTIN
4. CARCIA LAURA CRISTINA
5. CIORNEI MANUELA ALMA
6. DOBRESCU CRISTINA
7. DUMITRESCU ALINA
8. ENE MARIANA
9. EPURAN MIRCEA
10. GRECU CRISTINA
11. MIHAI CĂTĂLIN CONSTANTIN
12. MEIU EMILIAN CONSTANTIN
13. NEGRESCU GHEORGHE
14. OPRINA EVELINA MIRELA
15. PĂŞTILĂ RĂZVAN
16. PETCU ROXANA IOANA
17. RADU VLAD ALEXANDRU
18. ROMAN MIHAI RADU
JUDECĂTORIA BUFTEA ( din raza Tribunalului Ilfov)
 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. BULANGĂ MARIA PETRONELA
2. BURCEA ANDREEA LAURA
3. COJOCARU ADRIAN
4. DUMBRAVĂ EDGAR LAURENȚIU
5. FLORESCU ALINA LOREDANA
6. GHIHANIŞ ALINA
7. ILIE CRISTIAN RĂZVAN
8. IORDĂCHESCU ELISABETA
9. LAYET CARMEN
10. MARTIN ANDREIA NICOLETA
11. ROMAN LAVINIA CĂLINA
12. TĂŞCAN ADRIANA
13. TOMA STERICĂ DAN
14. VIŞAN ALIN VALENTIN
15. VOINEAG MARILENA
JUDECĂTORIA CORNETU (din raza Tribunalului Ilfov)
 
Nr.Crt. NUME PRENUME
1. BĂRĂSCU MARIA VIRGINIA
2. BOGEA MIHAELA
3. BUDEI CLAUDIA OANA
4. CĂLIN ADRIAN – CRISTIAN
5. CĂLIN DELIA
6. CONSTANTINESCU NICOLETA GEORGETA
7. DAMASCHIN ENIKO
8. DASCĂLU LIVIŞOR
9. DAVIDOIU MONICA ELENA
10. DURDEA LUCIAN
11. FILIPESCU ANCA – LAVINIA
12. GOCIU MARIAN
13. MAGDALENA NICOLAE CĂTĂLIN
14. MARIN VASILE BOGDAN
15. STOIAN IRINA
 

 

TRIBUNALUL CĂLĂRAŞI ( din raza Curţii de Apel Bucureşti)

 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. ALECXANDRU PETRONEL IULIAN
2. CHIRU GHEORGHE
3. COCORANU MIHAELA -AURELIA
4. CONSTANTIN NICOLETA -PETRONELA
5. COSTACHE NICOLAE – CONSTANTIN
6. DUMITRU NICOLETA
7. ENACHE TRAIAN
8. GHITA CRISTIANA -MIOARA
9. HODEL AURICA
10. ILEANA LILIANA
11. IORDACHE CORNELIA
12. POPA MIRCEA -VIOREL
13. RADU RODICA
14. STOIAN GHEORGHE
15. STOIAN SEVASTIŢA
16. ŞERBAN GEORGE CĂTĂLIN
17. TANASE GABRIELA
18. TUDORACHE NELUTA- MARINICA
JUDECĂTORIA CĂLĂRAŞI ( din raza Tribunalului Călăraşi)
 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. ACHIM NELA -OLIMPIA
2. ALECXANDRU ILEANA
3. CĂLIN SILVIANA CAMELIA
4. DINCA IONEL
5. ENESCU ELENA- DANA
6. IONESCU OANA
7. NECULA RADU MIHAI
8. NEDELCU LIVIU PETRONEL
9. OPRIŞAN VICA
10. STAMATE OCTAVIAN
11. STANCIU MARIANA
12. TOADER CARMEN ANDREEA
JUDECĂTORIA OLTENIŢA ( din raza Tribunalului Călăraşi)
 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. ALEXANDRU IONEL
2. BODIRLAU AURICA
3. CAZACU VIOREL
4. DELOREANU LAURENŢIU
5. GRECU CIPRIAN OCTAVIAN
6. MARDARE ANGELA
7. MIHAI ELENA
8. ŢENESCU MARIOARA
JUDECĂTORIA LEHLIU – GARĂ ( din raza Tribunalului Călăraşi)
 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. GRIGORE CRISTINA – ELENA
2. IONIŢĂ ALINA DOINA
3. JOGA MIHAELA -DANIELA
4. MACOVEI ADINA EUGENIA
5. STOICA ANCUŢA MARIA
 
TRIBUNALUL GIURGIU ( din raza Curţii de Apel Bucureşti)
 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. AYDIN LUCIANA
2. BURTAVEL MARIANA MAGDALENA
3. CAZACU CAMELIA
4. CERCEL-MARES ION
5. CODREANU PETRONELA
6. CORNEA MONICA
7. DEFTA SPERANTA ELENA
8. GHITA OITA
9. ISTRĂTESCU ACHIM
10. NETEJORU LUCIAN
11. NICULA ION
12. PINCIU CRISTINA
13. POPESCU GHERGHIŢA
14. RĂDUCU FLORENTINA
15. TUDORACHE GHEORGHE
16. UDREA MIRELA ZINA
17. URECHE GRIGORE
JUDECĂTORIA GIURGIU ( din raza Tribunalului Giurgiu)
 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. BĂLAN CRISTIAN
2. BEŞU IONEL LAURENŢIU
3. CASANDRA FLAVIA
4. CRĂIŢOIU GENICA
5. DATCU CAMELIA
6. DELCEA SERGIU
7. DRĂGUŢ MARIUS
8. DUMITRU CRISTIAN
9. GOGAN ADRIAN
10. IVANCIUC SORIN VASILE
11. MĂCSINOIU ALEXANDRU
12. MIRLOGEANU MARIANA
13. MODORAN LAURENŢIU FLORIN
14. NEGHINĂ IONEL FLORIN
15. NICULA NICOLETA RAMONA
16. NICULESCU DOINA MARIA
17. PENCEA ADRIANA
18. POMENEA MARIN
19. ŞTEFĂNESCU ANCA ELENA
 

 

 

JUDECĂTORIA BOLINTIN VALE ( din raza Tribunalului Giurgiu)

 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. BUGNAR CRISTINA
2. BURULEANU ALEXANDRA ELENA
3. CIOCAN RADU ANDREI
4. COMAN CLAUDIA
5. DRAICA LAURA MARIA
6. LUPAŞCU LUCICA
7. PULBERE VIOLETA ANDREEA
8. TRĂISTARU ALEXANDRA
TRIBUNALUL IALOMIŢA ( din raza Curţii de Apel Bucureşti)
 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. BERCARU ALEXANDRU
2. BURLACU MARIANA
3. CIUREA GEORGEL
4. DICULESCU ION
5. DUTA CAMELIA TATIANA
6. IANCU MIOARA
7. IONESCU TRAIAN
8. IVĂNICĂ MARIANA RALUCA
9. MARCU ALIS GABRIELA
10. MUNTEANU LARISA ISABELLA
11. MUSAT MIHAELA – SIMONA
12. MUSAT TANCUTA
13. MUŞAT VIORICA
14. OLTEANU TUDOR
15. RĂCEANU DANIELA
16. TOMA ION
17. TUDOR IONELA
18. VASILE DANIELA
19. ZANFIR INGRID – GILDA
JUDECĂTORIA SLOBOZIA (din raza Tribunalului Ialomiţa)
 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. ANDREI ADRIANA
2. CIOCAN NICOLAE MUGUREL
3. COSTEA MARIA ISABELA
4. LEANCA COSMIN
5. ONEA ANDREEA
6. PISMIS VIORICA
7. PĂDURARU GEORGE CRISTIAN
8. PURICE CIPRIAN CRISTIAN
9. STANCA ANA MARIA
10. ŞERBAN NICOLAE
11. VERNEA SORIN ALEXANDRU
12. ZAMFIR ALEXANDRA IOANA
 

 

JUDECĂTORIA URZICENI (din raza Tribunalului Ialomiţa)

 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. COMAN ELENA – MINERVA
2. DIACONU ALEXANDRA ELENA
3. DUMITRACHE ELENA
4. MIHALACHE SILVIA MONICA
5. NETCU GINA-FLORENTINA
6. OJOG ELENA
7. OLARU ALINA CAMELIA
8. TĂNASE DANIELA NICOLETA
 
JUDECĂTORIA FETEŞTI ( din raza Tribunalului Ialomiţa)
 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. ANTON CARLA DANIELA
2. BELCIN DANIELA
3. IANCU GABRIELA CORINA
4. NICA ADRIAN
5. POPESCU IULIA
6. REGHINA ION
7. TALIANU FELICIA ALINA
 
TRIBUNALUL TELEORMAN (din raza Curţii de Apel Bucureşti)
 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. ARSENIE LIANA NICOLETA
2. CERNAT DOINITA
3. DOBRIN MARIANA NUŢI
4. DRAGHICI LUMINITA- VERGINIA -MIOARA
5. ENESCU EMILIA -ELENA
6. GUDAC PETRICA
7. IATAN MARIUS COSTINEL
8. MAIDANUC VIOLETA
9. MORTU MARIN
10. NITULESCU MARIA
11. RĂDUCU MIRELA
12. ROTARU VIORICA -GABRIELA
13. TEODORESCU ION
14. TRĂISTARU NICOLAE
15. TRIFAN IRENA
16. VĂDUVA VICTORIA
17. VIRDOL MIHAELA NARCISA
18. ZAMFIR LENUTA
JUDECĂTORIA ALEXANDRIA (din raza Tribunalului Teleorman )
 
Nr.crt. NUME PRENUME
1. BANCIU AMCA MARIA
2. BRATEŞ LIVIA
3. DINCĂ ANDREI RADU
4. DUŢĂ MIHAI GABRIEL
5. MIHALAŞCU IONUŢ – MARIUS
6. PENCIUC ANDRADA ROXANA
7. PÎRJOL COSMIN GABRIEL
8. PODEA ELENA SIMONA
9. POPESCU DANA ALINA
JUDECĂTORIA ROŞIORI DE VEDE (din raza Tribunalului Teleorman)
 
Nr.Crt. NUME PRENUME
1. DINU NICOLETA FELICIA
2. IFRIM DANIELA VALENTINA
3. LINCA FLORIN DANUT
4. MAXIMILIAN CORNELIA-LUMINITA
5. PĂUNA MARIA-MAGDALENA
JUDECĂTORIA TURNU MĂGURELE (din raza Tribunalului Teleorman)
 
Nr.Crt. NUME PRENUME
1. CIOCOIU ANISOARA
2. DIACONU LINA
3. DINCĂ RUXANDRA
4. FLOREA MIRELA CAMELIA
5. IACOB VICTORINA
6. IVAN DANIRLA CRISTINA
7. NEAGU FLOAREA
8. VOINEA ION
JUDECĂTORIA VIDELE (din raza Tribunalului Teleorman)
 
Nr.Crt. NUME PRENUME
1. DUMITRU ANA MARIA
2. ILIE EUGENIA RAMONA
3. OPRIŞĂNESCU SIMONA
4. TACHE IOANA
 

 

 

JUDECĂTORIA ZIMNICEA (din raza Tribunalului Teleorman)

 
Nr.Crt. NUME PRENUME
1. BUCU ANA
2. NEAMU CAMELIA ROZALIA
3. OLARU DAN
4. OLTEANU ELENA CORNELIA
5. SACERDOŢEANU CORINA ELENA
6. TUCĂ LUIZA ELENA

Sursa: Consiliul Superior al Magistraturii

By

Robert Williams

Editor in Chief

News24.7WorldPress

About Post Author

Robert Williams

Related Posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: