SECŢIA PENTRU JUDECĂTORI ORDINEA DE ZI DIN DATA DE 21 NOIEMBRIE 2016 ORA 10:30

SECŢIA PENTRU JUDECĂTORI ORDINEA DE ZI DIN DATA DE 21 NOIEMBRIE 2016 ORA 10:30

Nr. crt.

Număr lucrare

Descriere lucrare

1.

24696/2016

NUMIRE ÎN FUNCŢIE DE CONDUCERE: 1) Nota Direcției resurse umane şi organizare nr. 22764/2016 privind propunerea de numire în funcţia de preşedinte al Secţiei penale a Tribunalului Braşov a doamnei judecător IACOB CORNELIA. 2) Nota Direcției resurse umane şi organizare nr. 24061/2016 privind propunerea de numire în funcţia de preşedinte al Secţiei a VI-a civilă din cadrul Tribunalului Bucureşti a doamnei judecător MĂDĂLINA AFRĂSINIE. 3) Nota Direcției resurse umane şi organizare nr. 23942/2016 privind propunerea de numire în funcţia de preşedinte al Secţiei a II-a civilă, de contencios administrativ şi fiscal a Curţii de Apel Bacău a doamnei judecător ALBESCU LOREDANA-LENUŢA. 4) Nota Direcției resurse umane şi organizare nr. 22755/2016 privind propunerea de numire în funcţia de preşedinte al Secţiei de contencios administrativ şi fiscal a Tribunalului Mureş a doamnei judecător CHERTEŞ DANIELA ANCA. 5) Nota Direcției resurse umane şi organizare nr. 22886/2016 privind propunerea de numire în funcţia de preşedinte al Secţiei penale a Tribunalului Harghita a domnului judecător LÖRINCZ ROMEO. 6) Nota Direcției resurse umane şi organizare nr. 22671/2016 privind propunerea de numire în funcţia de preşedinte al Secţiei a II-a civilă din cadrul Curţii de Apel Galaţi a domnului judecător BLEOANCĂ ALEXANDRU. 7) Nota Direcției resurse umane şi organizare nr. 238441/2016 privind propunerea de numire în funcţia de preşedinte al Secţiei pentru cauze de contencios administrativ şi fiscal din cadrul Curţii de Apel Galaţi a doamnei judecător PANŢURU EMILIA-LENUŢA. 8) Nota Direcției resurse umane şi organizare nr. 23253/2016 privind propunerea de numire în funcţia de preşedinte al Secţiei de contencios administrativ şi fiscal a Tribunalului Gorj a domnului judecător SURDOIU DANIEL.

2.

24816/2016

PRELUNGIRE DELEGARE ÎN FUNCŢIE DE CONDUCERE:

1) Referatul Direcției resurse umane şi organizare nr. 2/24063/2016 privind propunerea de prelungire a delegării în funcţia de vicepreşedinte al Judecătoriei Sectorului 3 Bucureşti, a doamnei judecător GABI GABRIELA DUNCA. 2) Referatul Direcției resurse umane şi organizare nr. 3/24063/2016 privind propunerea de prelungire a delegării în funcţia de preşedinte al Secţiei civile a Judecătoriei Sectorului 3 Bucureşti, a doamnei judecător VIORELA ISABELA ILIESCU. 3) Referatul Direcției resurse umane şi organizare nr. 4/24063/2016 privind propunerea de prelungire a delegării în funcţia de preşedinte al Secţiei penale a Judecătoriei Sectorului 3 Bucureşti, a domnului CLAUDIU EDUARD COROBANĂ, judecător cu grad profesional de tribunal. 4) Referatul Direcției resurse umane şi organizare nr. 24456/2016 privind propunerea de prelungire a delegării în funcţia de preşedinte al Secţiei penale a Judecătoriei Sectorului 5 Bucureşti, a doamnei judecător OANA STELA ROŞEANU. 5) Referatul Direcției resurse umane şi organizare nr. 24665/2016 privind propunerea de prelungire a delegării în funcţia de preşedinte al Judecătoriei Orăştie, a domnului judecător FLOREA NAPOLEON. 6) Referatul Direcției resurse umane şi organizare nr. 24684/2016 privind propunerea de prelungire a delegării în funcţia de preşedinte al Secţiei I civilă a Tribunalului Hunedoara, a doamnei judecător CONTA MIHAELA AURELIA. 7) Referatul Direcției resurse umane şi organizare nr. 24698/2016 privind propunerea de prelungire a delegării în funcţia de preşedinte al Judecătoriei Jibou, a doamnei judecător MATYUS GABRIELA ELVIRA. 8) Referatul Direcției resurse umane şi organizare nr. 23953/2016 privind propunerea de prelungire a delegării în funcţia de preşedinte al Judecătoriei Râmnicu-Sărat, a doamnei judecător DONEA MIOARA. 9) Referatul Direcției resurse umane şi organizare nr. 2/25012/2016 privind propunerea de prelungire a delegării în funcţia de preşedinte al Judecătoriei Zimnicea, a doamnei judecător PENCEA ADRIANA. 10) Referatul Direcției resurse umane şi organizare nr. 24948/2016 privind propunerea de prelungire a delegării în funcţia de vicepreşedinte al Judecătoriei Petroşani, a doamnei judecător cu grad profesional de tribunal PETROI IONELA ROXANA.

3.

25019/2016

TRANSFER: CERERILE DE TRANSFER FORMULATE PENTRU CURŢI DE APEL ŞI TRIBUNALE VOR FI ANALIZATE ÎN ŞEDINŢA SECŢIEI PENTRU JUDECĂTORI DIN DATA DE 24.11.2016

CURTEA DE APEL ALBA IULIA

Nr. Crt.

Nume/Prenume

Instanţa unde funcţionează

Instanţa/instanţele unde solicită transferul

1.

MITROFAN CODRUŢA, judecător cu grad profesional de curte de apel

Judecătoria Sebeş

Judecătoria Sibiu

2.

BENCHEA ANDRA – GEORGETA

Judecătoria Sebeş

Judecătoria Sibiu

3.

STROIA ILIE DARIAN

Judecătoria Alba Iulia

Judecătoria Sibiu

4.

HANZU IOAN

Judecătoria Tulcea

Judecătoria Sibiu,

Judecătoria Agnita

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

5.

CRĂCIUN ELENA – LAVINIA

Judecătoria Constanţa

Judecătoria Agnita

6.

CIOBANU RADU

Judecătoria Luduş

Judecătoria Alba Iulia

7.

MOŢA ADRIAN

Judecătoria Sânnicolau Mare

Judecătoria Sibiu

CURTEA DE APEL BACĂU

Nr. Crt.

Nume/Prenume

Instanţa unde funcţionează

Instanţa/instanţele unde solicită transferul

1.

CÂNJĂU MARIANA

Judecătoria Toplița

Judecătoria Onești

CURTEA DE APEL BRAŞOV

Nr. Crt.

Nume/Prenume

Instanţa unde funcţionează

Instanţa/instanţele unde solicită transferul

1.

KOVACS SIMONA, Judecător cu grad profesional de tribunal

Judecătoria Târgu Secuiesc

Judecătoria Sfântu Gheorghe

2.

ANTONESCU MARCEL ROMEO

Tribunalul Harghita

Judecătoria Brașov

Judecătoria Întorsura Buzăului

Judecătoria Rupea

3.

COMAN VASILE

Judecătoria Pucioasa

Judecătoria Brașov

Judecătoria Făgăraş

Judecătoria Rupea

4.

MIHĂILĂ SORIN

Judecătoria Zărnești

Judecătoria Întorsura Buzăului

5.

DOBRIȚOIU CRISTINA

Judecătoria Târgu Mureș

Judecătoria Întorsura Buzăului

CURTEA DE APEL BUCUREŞTI

Nr. Crt.

Nume/Prenume

Instanţa unde funcţionează

Instanţa/instanţele unde solicită transferul

1.

MILITARU MARIANA OTILIA

Judecătoria Petroşani

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

2.

MARTIN ANDREIA NICOLETA

Judecătoria Buftea

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

3.

MIHAI CĂTĂLIN CONSTANTIN

Tribunalul Ilfov

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

4.

DAICU MIHAELA

Judecătoria Răcari

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

5.

TUDOR ALEXANDRA ELENA

Judecătoria Urziceni

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

6.

FILIP LARISA ANDREEA

Judecătoria Sibiu

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

7.

SIMION OANA BEATRICE

Judecătoria Târgu Mureş

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

8.

MĂCSINOIU ALEXANDRU

Judecătoria Giurgiu

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

9.

AXINTE ROXANA ADRIANA

Judecătoria Buftea

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

10.

DECULESCU DIANA

Judecătoria Constanţa

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

11.

NICOLAI ANDREEA DACIANA

Judecătoria Piteşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

12.

PRICOP RĂZVAN IONUŢ

Judecătoria Constanţa

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

13.

ZVORIŞTEANU ANCUŢA

Judecătoria Piteşti

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

14.

BALTAG ANDREEA

Judecătoria Constanţa

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

15.

BĂLAN CRISTIAN

Judecătoria Buftea

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

udecătoria Sectorului 2 Bucureşti

udecătoria Sectorului 3 Bucureşti

udecătoria Sectorului 4 Bucureşti

udecătoria Sectorului 5 Bucureşti

udecătoria Sectorului 6 Bucureşti

16.

CONSTANTINESCU ALEXANDRA

Judecătoria Slobozia

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

17.

DOBRE ŞTEFĂNIŢĂ

Judecătoria Buzău

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

18.

FERENŢ ALINA MIHAELA

Judecătoria Ploieşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Buftea

19.

JORA BOEROSU IUSTINA

Judecătoria Bacău

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

20.

MARIN CORNEL

Judecătoria Călăraşi

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

21.

STOICA ANA MARIA

Judecătoria Buzău

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

22.

VOINEA ALEXANDRA -delegată în prezent la Judecătoria Alexandria

Judecătoria Turnu Măgurele

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

23.

VOINEA GEORGIANA CECILIA

Judecătoria Ploieşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

24.

ZAHARCIUC OANA MONICA

Judecătoria Alexandria

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

25.

CRUCERU CĂTĂLINA

Judecătoria Ploieşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

26.

FĂTU LUCIANA

Judecătoria Constanţa

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

27.

GĂVAN LILIANA MARIA

Judecătoria Tulcea

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5Bucureşti

28.

SURDULEAC VALERIA MARIA

Judecătoria Ploieşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

29.

DUMITRU DOINA

Judecătoria Constanţa

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

30.

BUŞU RAMONA

Judecătoria Moreni

Judecătoria Buftea

31.

NICA SANDU NINI

Judecătoria Zimnicea

Judecătoria Turnu Măgurele

32.

BRATU LAURA IRINA

Judecătoria Galaţi

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Slatina

33.

DUMITRU CRISTIAN

Judecătoria Giurgiu

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

34.

MEREUŢĂ ADRIAN

Judecătoria Târgu Bujor

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

35.

OLTEANU ELENA

Judecătoria Medgidia

Judecătoria Slobozia

36.

PĂDURARU GEORGE CRISTIAN

Judecătoria Slobozia

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

37.

ŞTEFĂNESCU ANCA ELENA

Judecătoria Giurgiu

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

38.

ISVORANU EMILIA

Judecătoria Însurăţei

Judecătoria Călăraşi

CURTEA DE APEL CLUJ

Nr. Crt.

Nume/Prenume

Instanţa unde funcţionează

Instanţa/instanţele unde solicită transferul

1.

FILIP LUMINIŢA MARIA

Judecătoria Aiud

Judecătoria Cluj-Napoca

Judecătoria Turda

2.

RUSU DANA IOANA

Judecătoria Gherla

Judecătoria Cluj-Napoca

3.

BADEA CRISTINA MARIA

Judecătoria Zalău

Judecătoria Cluj-Napoca

4.

BALOGH CONSTANTINA -MARIA

Judecătoria Turda

Judecătoria Cluj-Napoca

5.

CAPOTĂ CRINA – CRISTINA

Judecătoria Satu Mare

Judecătoria Cluj-Napoca

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

6.

DAN ROXANA

Judecătoria Târgu Mureş

Judecătoria Cluj-Napoca

7.

BRUMĂ OANA

Judecătoria Bistriţa

Judecătoria Cluj-Napoca

Judecătoria Turda

8.

DANCI CORINA

Judecătoria Aiud

Judecătoria Cluj-Napoca

Judecătoria Dej

Judecătoria Gherla

9.

LITEAN ANDREEA – IULIANA

Judecătoria Suceava

Judecătoria Cluj-Napoca

10.

TIVADAR LAURA

Judecătoria Dej

Judecătoria Cluj-Napoca

11.

FERENCZ ADINA –IULIA

Judecătoria Târgu Mureş

Judecătoria Cluj-Napoca

12.

COTÎRLĂ MIRELA MIHAELA

Judecătoria Zalău

Judecătoria Cluj-Napoca

13.

MÂNDRU MIRELA – DANIELA

Judecătoria Vişeu de Sus

Judecătoria Bistriţa

CURTEA DE APEL CONSTANŢA

Nr. Crt.

Nume/Prenume

Instanţa unde funcţionează

Instanţa/instanţele unde solicită transferul

1.

AGOP MIRCEA

Judecătoria Târgu Lăpuș

Judecătoria Medgidia

CURTEA DE APEL CRAIOVA

Nr. crt.

Nume/Prenume

Instanţa unde funcţionează

Instanţa/instanţele unde solicită transferul

1.

DURAC AURELIA DORINA

Judecătoria Vânju Mare

Judecătoria Băileşti

2.

NICOLAE MARIANA

Judecătoria Corabia

Judecătoria Slatina

Judecătoria Caracal

3.

GHEORGHE IOANA CRISTINA

Judecătoria Caracal

Judecătoria Slatina

4.

DĂIANU ION

Judecătoria Novaci

Judecătoria Filiaşi

Judecătoria Baia de Aramă

5.

CIOBOATĂ ELENA MIRELA

Judecătoria Corabia

Judecătoria Craiova

Judecătoria Filiaşi

Judecătoria Segarcea

6.

CRĂIŢOIU GENICA

Judecătoria Giurgiu

Judecătoria Calafat

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

7.

FLOREA LAVINIA

Judecătoria Vânju Mare

Judecătoria Filiaşi

Judecătoria Segarcea

CURTEA DE APEL GALAŢI

Nr. Crt.

Nume/Prenume

Instanţa unde funcţionează

Instanţa/instanţele unde solicită transferul

1.

STOICA DANIELA-MARILENA

Judecătoria Braila

Judecătoria Galaţi

CURTEA DE APEL IAŞI

Nr. Crt.

Nume/Prenume

Instanţa unde funcţionează

Instanţa/instanţele unde solicită transferul

1.

CĂILEAN IOAN – DĂNUŢ

Judecătoria Vaslui

Judecătoria Iași

2.

CIOFU VLAD

Judecătoria Hârlău

Judecătoria Iași

3.

BLANARIU ANCUȚA

Judecătoria Roman

Judecătoria Iași

4.

SIMIONESCU GABRIEL – ADRIAN

Judecătoria Suceava

Judecătoria Iași

5.

ȘTEFAN GEORGIANA – LIVIA

Judecătoria Suceava

Judecătoria Iași

6.

TESCU IULIANA

Judecătoria Pașcani

Judecătoria Iași

7.

PERJU ANDREEA

Judecătoria Pașcani

Judecătoria Iași

8.

NACU GABRIELA – ADRIANA

Judecătoria Brașov

Judecătoria Iași

9.

COZMEI DANIELA

Judecătoria Săveni

Judecătoria Iași

10.

DĂNĂILĂ DAN

Judecătoria Reghin

Judecătoria Iași

Judecătoria Vaslui

Judecătoria Pașcani

Judecătoria Bârlad

11.

BUTA MIHAELA CARLA

Judecătoria Târgu Secuiesc

Judecătoria Iași

Judecătoria Pașcani

Judecătoria Vaslui

12.

LUCA CRISTIAN – NICOLAE

Judecătoria Bicaz

Judecătoria Iași

Judecătoria Pașcani

Judecătoria Vaslui

13.

MIHAI MONICA -MIHAELA

Judecătoria Galați

Judecătoria Iași

CURTEA DE APEL PITEŞTI

Nr. Crt.

Nume/Prenume

Instanţa unde funcţionează

Instanţa/instanţele unde solicită transferul

1.

BOGDAN DUMITRU CRISTIAN

Judecătoria Costești

Judecătoria Pitești

RENUNȚARE

2.

FILIONESCU ROBERT NICOLAE

Judecătoria Costești

Judecătoria Pitești

CURTEA DE APEL PLOIEŞTI

Nr. Crt.

Nume/Prenume

Instanţa unde funcţionează

Instanţa/instanţele unde solicită transferul

1.

PRODEA AURA

Judecătoria Râmnicu Sărat

Judecătoria Buzău

2.

LILEA MARIAN

Judecătoria Ploiești

Judecătoria Târgovişte

Judecătoria Moreni

3.

POPESCU IULIA

Judecătoria Feteşti

Judecătoria Târgovişte

Judecătoria Găeşti

Judecătoria Moreni

4.

BĂDESCU CORNELIU – MARIUS

Judecătoria Mangalia

Judecătoria Ploieşti

CURTEA DE APEL SUCEAVA

Nr. Crt.

Nume/Prenume

Instanţa unde funcţionează

Instanţa/instanţele unde solicită transferul

1.

UNGUREANU CRISTIAN

Judecătoria Fălticeni

Judecătoria Gura Humorului

2.

ARION ANA OLIVIA

Judecătoria Botoşani

Judecătoria Suceava

Judecătoria Fălticeni

3.

MIRON SIMONA-ELENA

Judecătoria Lieşti

Judecătoria Botoşani

4.

MĂRIAN RALUCA ELENA

Judecătoria Bicaz

Judecătoria Suceava

Judecătoria Gura Humorului

5.

NEAGU RADU-IONUŢ

Judecătoria Buzău

Judecătoria Botoşani

CURTEA DE APEL TIMIŞOARA

Nr. crt.

Nume/Prenume

Instanţa unde funcţionează

Instanţa/instanţele unde solicită transferul

1.

NICULESCU OANA

Judecătoria Caransebeş

Judecătoria Timişoara

2.

GRECU RADU-IULIAN

Judecătoria Reşiţa

Judecătoria Timişoara

Judecătoria Lugoj

3.

URSU GABRIELA-MARIA

Judecătoria Deva

Judecătoria Timişoara

4.

PAVEL ANCA (n. CORLAN)

Judecătoria Reşiţa

Judecătoria Timişoara

5.

PIESS-MALIMARCOV BEATRIX-YVONNE-VESNA

Judecătoria Deva

Judecătoria Timişoara

6.

VÂRLUGĂ ION-RADU

Judecătoria Lugoj

Judecătoria Timişoara

7.

CIUREA IOANA-CORINA

Judecătoria Reşiţa

Judecătoria Timişoara

Judecătoria Arad

8.

MAROTINEANU REMUS

Judecătoria Deva

Judecătoria Timişoara

9.

ADOMNIŢEI COSMIN

Judecătoria Carei

Judecătoria Timişoara

10.

DOMILESCU ION

Judecătoria Lipova

Judecătoria Arad

Judecătoria Timişoara

4.

24999/2016

DELEGARE/DETAŞARE:

DELEGARE

CURTEA DE APEL GALAŢI

Nr. Crt.

Nume/Prenume

Instanţa unde funcţionează

Instanţa/instanţele unde solicită transferul

1.

MIHAI CĂTĂLIN CONSTANTIN

Tribunalul Ilfov

Judecătoria Făurei

DELEGARE SAU DETAŞARE

CURTEA DE APEL BUCUREŞTI

Nr. Crt.

Nume/Prenume

Instanţa unde funcţionează

Instanţa/instanţele unde solicită transferul

1.

MIHAI CĂTĂLIN CONSTANTIN

Tribunalul Ilfov

Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti

Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

Tribunalul Bucureşti

5.

24993/2016

CONTINUARE ACTIVITATE: Referatul Direcţiei resurse umane şi organizare nr.23425/2016 privind cererea doamnei judecător cu grad profesional de tribunal TROFIN ANCA-MIHAELA, de continuare a activităţii la Tribunalul Vrancea, după încetarea mandatului în funcţia de vicepreşedinte al Judecătoriei Focşani, respectiv după data de 15.07.2017.

6.

24996/2016

DETAŞARE/PRELUNGIRE DETAŞARE: 1) Nota Direcţiei resurse umane şi organizare nr. 23051/2016 privind prelungirea detaşării unor judecători în cadrul Consiliului Superior al Magistraturii. 2) Nota Direcţiei resurse umane şi organizare nr. 23527/2016 privind solicitarea Şcolii Naţionale de Grefieri de detaşare/prelungire detaşare a unor judecători în cadrul acestei instituţii.

7.

24992/2016

Referatul Direcţiei resurse umane şi organizare nr.24683/2016 privind solicitarea Curţii de Apel Piteşti de modificare a datei transferului acordat prin Hotărârea Secţiei pentru judecători a CSM nr.1274/25.10.2016.

8.

24994/2016

Nota Direcţiei resurse umane şi organizare nr.24793/2016 privind solicitarea unor judecători din cadrul Judecătoriei Giurgiu de modificare a datei de transfer pentru doamnele Oprea Andreea Brânduşa, Grigore Flavia şi Tucă Luiza Elena.

9.

24823/2016

Nota Direcției resurse umane şi organizare nr. 4/22303/2016 privind solicitarea președintelui Tribunalului Bihor de modificare a datei transferului acordat doamnei judecător CIOFLAN ADINA CLAUDIA prin Hotărârea nr. 1332/2016 a Secției pentru judecători.

10.

24883/2016

Punct de vedere al Direcției legislaţie, documentare şi contencios nr. 24794/2016 privind amenajarea sălilor de judecată.

Sursa: CSM

By

Robert Williams

Editor in Chief

%d bloggers like this: